Ви відвідуєте SWISS KRONO Switzerland. Змініть веб-сайт, щоб побачити відповідний до свого місцезнаходження контент.
Ваше місцезнаходження: USA
Продовжити
  • About Us
  • News & Events
  • Вітання з Новорічними та Різдвяними святами!

Вітання з Новорічними та Різдвяними святами!

24.12.2020 | Новини | SWISS KRONO Ukraine

Прийшов час видихнути та подякувати усім вам за співпрацю в 2020-му році. Нам вдалося гідно пройти цей дійсно дивний рік. Цінуємо те, що зараз можемо обмінятися теплими словами, враженнями, спогадами.

Щиро вітаємо вас із Новорічними та Різдвяними святами! Без зайвого пафосу, бажаємо вам бути, у першу чергу, здоровими та дивитися з оптимізмом у наступний рік, а по-друге — зичимо, щоби ваш бізнес був успішним. Зі свого боку, гарантуємо плідну співпрацю.

_________

Swiss Krono Ukraine цим вітальним роликом прагне нагадати, що «Щедрик» — всесвітньо відома різдвяна мелодія, написана українським композитором Миколою Леонтовичем. Обробка «Щедрика» відома у всьому світі як Carol of the Bells. Вона звучить в рекламах, кінофільмах, театральних постановках. Її можна почути в серіалі «Сімейка Сімпсонів», «Південний парк», в культової комедії «Один вдома», в блокбастері «Міцний горішок».

А ще, це можливість нагадати про потужний український творчий потенціал, сумлінне ставлення до праці та якість, стосунок до якої прийшов час змінювати. Давайте звикати до того, що ми можемо і робимо продукцію світового рівня у різних галузях.