Ви відвідуєте SWISS KRONO Switzerland. Змініть веб-сайт, щоб побачити відповідний до свого місцезнаходження контент.
Ваше місцезнаходження: USA
Продовжити
  • About Us
  • News & Events
  • Стільниці з антибактеріальним покриттям

Стільниці з антибактеріальним покриттям

28.01.2021 | Новини | SWISS KRONO Ukraine

Чому НА ЧАСІ стільниці з антибактеріальним покриттям ?

Стільниці — це базова основа виразного стилю оформлення кухні. А на кухні ми проводимо найбільше домашнього часу, в останній рік — особливо.

Минулого року SWISS KRONO UKRAINE, на виклик обставинам, розпочали виробництво стільниць, що володіють антибактеріальними властивостями. Інноваційне покриття для стільниць виробляється на європейських заводах SWISS KRONO і підтверджене сертифікатами відповідно до випробувань та методів стандарту ISO 22196.

Ефективність знищення бактерій — 99,99 %.

SWISS KRONO UKRAINE виготовляє 25 нових декорів стільниць, що відтворюють камінь, бетон, метал, дерево. Плити пропонують зовсім нову естетику в оздобленні приміщень.

Стільниці SWISS KRONO зберігають свої антибактеріальні властивості впродовж всього терміну експлуатації, навіть при інтенсивних умовах користування. А це — додатковий бар'єр безпеки для користувачів та їх оточення.

Що важливо — мова йде не тільки про використання стільниць в домашніх просторах, антибактеріальні стільниці є сенс використовувати в місцях громадського скупчення людей: в офісах, в школах, в закладах HoReCa, в лікарнях, та закладах що є їх сателітами. А також: в магазинах, спортклубах, барбершопах.

#swisskronoua #swisskrono